1. Трифонова О.М., Подопригора Н.В., Плющ В.М., Садовий М.І., Соменко Д.В. впродовж 2020-2021 н.р. брали участь у міжнародному проєкті Transformation on Faculties of Education and Pedagogical Universities for XXI century»/«Зміни педагогічних факультетів та університетіву 21 столітті», Університет імені Масарика, м.Брно, Чехія, де пройшли стажування за темами:

- «Quality in Higher Education»;

- «Support of Science and Research in Higher Education»

- “Inclusion and Internationalization in Higher Education».

2. Подопригора Н.В. взяла участь у тренінгу врамках міжнародного проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання UTERLY», Німеччіна

3. Гелевера О.Ф. у 2015 та 2019 роках разом зі студентами спеціальності 014 Середня освіта «Географія» у програмі «Групові поїздки студентів до Німеччини» (Studienreisen). Німецька служба академічних обмінів DAAD (найбільша німецька громадська організація з підтримки академічних обмінів).

4. Маслова Н. М. впродовж 2022 року бере участь у міжнародній програмі EducationUSA “Академія лідерства з інтернаціоналізації”, яка реалізується спільно з SUNY COIL Center Державного університету штату Нью Йорк та покликана об’єднати українських та американських викладачів університетів, а також їх студентів за допомогою віртуальних навчальних технологій. У рамках цієї програми у березні 2022 р. пройдено курс “COIL Foundations workshop”, який готує до створення модулів віртуального обміну за допомогою інноваційної навчальної моделі COIL (Collaborative Online International Learning), що була розроблена для впровадження стратегій інтернаціоналізації та застосовується викладачами у багатьох країнах світу.