ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні  на засадах креативності та збалансованості», 13-14 жовтня 2022 р. м. Запоріжжя, Запорізький державний університет.

Актуальні проблеми хімії, матеріалознавства та екології: ІІ Міжнародна наукова конференція (Луцьк, 1-3 червня 2022 року). Волинський національний університет імені Лесі Українки

Modernizationofscienceanditsinfluenceonglobalprocesses: collectionofscientificpapers «SCIENTIA» withProceedingsofthe II InternationalScientificandTheoreticalConference, October 21, 2022. Bern, SwissConfederation

ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Anintegratedapproachtosciencemodernization: methods, modelsandmultidisciplinarity», 29 квітня 2022 року. ГО «Європейська наукова платформа» (Вінниця, Україна) та ТОВ «InternationalCentreCorporativeManagement» (Відень, Австрія)

V Міжнародна (ХV Українська) наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Хімічні проблеми сьогодення». Вінниця. 22-24 березня. 2022

Interdisciplinary research: scientific horizons and perspectives: collection of scientific papers «SCIENTIA» with Proceedings of the III International Scientific and Theoretical Conference (Vol. 2), May 6, 2022. Vilnius, Republic of Lithuania

Всеукраїнська науково-практична конференція «ХVМенделєєвські читання». Полтава. 2 березня. 2022 р.

Інтеграція фундаментальних та прикладних досліджень в географічній, екологічній та хімічній освіті. VIIІ Всеукраїнська наук.-практ. інтернет конф., 25 листопада 2022 р. Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини.

ІІІ Міжнародна студентська конференція «Теоретичне та практичне застосування результатів сучасної науки». М. Біла Церква, Україна, 7 жовтня 2022 р.

ІІ Міжнародна студентська конференція «Концепт науки XXI: стратегії, методи та наукові інструменти». м. Черкаси, 21 жовтня, 2022 рік.

IIІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Сучасний стан та перспективи розвитку природничих дисциплін в медичній освіті». м. Кропивницький, 18 березня 2022 р.

VII Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова інноваційних економіки, менеджменту та освіти в умовах нової соціальної реальності». 26 травня 2022 року. МАУП. Київ.

XІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-інтернет конференція «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті», 22-28  червня 2022 р., м. Кропивницький

21-ї Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні питання історії науки і техніки», 6-8 жовтня 2022 р., м. Київ.

Міжнародна науково-практична конференція «Філософські аспекти професійної освіти». 17 листопада 2022 рік. Херсонський державний аграрно-економічний університет.

І Міжнародна науково-практичнаІнтернет-конференція «Професійна діяльність вчителів: проблеми та стратегії». 28 листопада 2022 року. Кропивницький

Освіта для ХХІ століття: виклики, проблеми, перспективи. ІV Міжнародна науково-практична конференція (м. Суми, 28 жовтня 2022 р.).Сум. держ. пед. ун-т ім. А. С. Макаренка

Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2022: виклики і перспективи в умовах турбулентності світу. Міжнародна конференція. м. Київ,  04 листопада 2022 р. Інститут педагогіки НАПН України

7-й Міжнародний молодіжний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», 10-11 лютого 2022 року, Львів.

VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України», 16-17 червня 2022 року, Кропивницький.

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан ґрунтового покриву України в умовах збройної агресії російської федерації», 20 жовтня 2022 року, Харків.

The ХХII InternationalScientificandPracticalConference «Multidisciplinaryacademicresearch, innovationandresults», June 07 – 10, 2022, Prague, CzechRepublic.

Internationalscientificinnovationsinhumanlife.Proceedingsofthe 12th Internationalscientificandpracticalconference. CognumPublishingHouse. Manchester, UnitedKingdom. 2022

The ХХI InternationalScientificandPracticalConference «Actualprioritiesofmodernscience, educationandpractice», May 31 – 03 June, 2022, Paris, France.

Modernscience: innovationsandprospects. Proceedingsofthe 9th Internationalscientificandpracticalconference. SSPG Publish. Stockholm, Sweden. 2022.

Innovationsandprospectsofworldscience. Proceedingsofthe 9th Internationalscientificandpracticalconference. PerfectPublishing. Vancouver, Canada. 2022

Інформаційні технології в професійній діяльності. XV Всеукраїнська науково-практична конференція, 1 листопада 2022, м.Рівне. РДГУ.

Інноваційні тренди в освіті та науці: від теорії до практики. Міжнародна науково-практична конференція. м. Київ, 16 листопада 2022. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова

Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності: Міжнародна науково-практична конференція (м. Кропивницький, 24 червня 2022 р.).

Технологічна і професійна освіта: проблеми і перспективи. ІІІ Міжнарода науково-практична конференція, Глухів, 21 жовтня 2022 р. Глухівський НПУ ім. О. Довженка

VI Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці й техніці” (ІТОНТ-2022), Черкаси, 23-25 червня 2022 р. ЧДТУ

«Імерсивні технології в освіті». ІІ науково-практична конференція з міжнародною участю,22 вересня 2022 року, м. Київ, Інститут цифровізації освіти НАПН України

V Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку» 27–28 жовтня 2022, Херсон.

Підготовка майбутніх вчителів фізики, хімії, біології та природничих наук в контексті вимог Нової української школи: міжнародна наук.-практична конференція, 26-77 травня 2022р. Тернопіль.