haletskaкандидат фізико-математичних наук, доцент

Тема кандидатської дисертації: Напівдсконалі 2-кільця та модулі над ними (1995 р.)

Наукові інтереси: алгебра, математична логіка, математика фінансів і страхування, дослідження сучасних засобів освіти

Автор та співавтор понад 50 наукових та науково-методичних публікацій

Народилася у місті Кіровограді. Навчалася у восьмирічній школі №29, потім у математичному класі середньої школи №34. Після закінчення школи у 1983 році поступила на механіко-математичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Математика». Слухала лекційні курси таких видатних науковців, як Ядренко М.І., Вишенський В.А., Сущанський В.І., Кириченко В.В., Самойленко А.М., Кованцов М.І., Дороговцев А.Я. У 1988 році  після закінчення університету за направленням почала свою трудову діяльність у Кіровоградському державному педагогічному інституті імені О.С.Пушкіна. Працювала асистентом кафедри вищої математики (1988-1991рр.)

У листопаді 1991 року Халецька З.П. була направлена до аспірантури Київського педагогічного інституту імені М.П. Драгоманова. У вересні 1995 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Напівдсконалі 2-кільця та модулі над ними» у спеціалізованій вченій раді Київського державного університету ім. Тараса Шевченка та у листопаді 1995 року отримала диплом кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.06 – математична логіка, алгебра і теорія чисел.

З вересня 1996 року працювала на посаді старшого викладача кафедри інформатики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. У 2002 році Халецька З.П. отримала звання доцента. З жовтня 2002 року працює  на посаді доцента кафедри інформатики, з червня 2003 року – на посаді доцента кафедри прикладної математики, яку у 2006 р. реорганізовано у кафедру прикладної математики, статистики та економіки.

Брала участь у ліцензуванні та акредитації таких спеціальностей та напрямів підготовки: «Статистика», «Прикладна та теоретична статистика». Працювала у складі вченої ради та профспілкового комітету фізико-математичного факультету. З 2006 по 2014 рік Халецька З.П. виконувала обов’язки секретаря вченої ради фізико-математичного факультету.

Є головою методичної комісії кафедри прикладної математики, статистики та економіки. Є дійсним членом Української асоціації дослідників освіти (UERA).

Халецька З.П. має понад 50 наукових та науково-методичних публікацій, серед яких 8 навчально-методичних посібників.

1. Халецька З.П., Нарадовий В.В. Математична логіка та теорія алгоритмів // Навч. посібник. -Кропивницький, РВВ КДПУ ім.. В.Винниченка., 2017. – 132с.
  2. Довгенко Я.О., Халецька З.П. Банківська та страхова справа. Навчально-методичний посібник.- Кропивницький, РВВ ЦДПУ ім..В.Винниченка – 2018. – 176 с.
  3. Халецька З.П., Довгенко Я.О. Основи актуарної математики. Навчально-методичний посібник.- Кропивницький, ЦДПУ ім..В.Винниченка – 2018. – 96 с.
  4. Халецька З.П., Гаєвський М.В. Методичні рекомендації до самостійної роботи з математичної логіки та теорії алгоритмів: Навчально- методичий посібник.- Кропивницький: ЦДПУ імені Володимира Винниченка, - 2020. -102с.