buy1

викладач

Коло наукових інтересів:

• інформаційно-комунікаційні технології в освіті;
        • технології дистанційного навчання;
        • комп’ютерна графіка;
        • комп’ютерні мережі.

В 2002 р. закінчила з відзнакою фізико-математичний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка за спеціальністю «Математика та основи інформатики».

В 2003 р. закінчила магістратуру в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В. Винниченка за спеціальністю «Математика».

З 2002 року – старший лаборант кафедри інформатики Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.

З 2003 року – завідувач лабораторії кафедри інформатики Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.

З 2007 року – завідувач навчальної комп’ютерної лабораторії інформаційного відділу Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.

З 2012 р. – вчитель інформатики комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького».

У 2022 р. вступила до аспірантури за спеціальністю «123. Комп’ютерна інженерія».

З 2022 р. – викладач кафедри інформатики та інформаційних  технологій Центральноукраїнського державного університету імені В. Винниченка.

Проводить заняття з таких навчальних курсів: «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Економічна інформатика», «Інформаційно-комунікаційні технології», «Засоби дистанційної освіти».

Опубліковані праці:

1. Microsoft 365: ефективне навчання та взаємодія: Навчальний посібник – (рекомендовано вченою радою ЦДПУ ім. В.Винниченка): Кропивницький, 2021.– 92 с. (у співавторстві).
  2. Використання технології сокетів у мережній системі віртуальної лабораторії на базі алгоритмів машинного навчання // Телекомунікаційні та інформаційні технології. 2022. № 2 (75) с. 32 - 43 (у співавторстві).
  3. Використання інструментів Google у математичній підготовці учнів // Current aspects of the development of physical and mathematical sciences in the era of digitalization: Scientific monograph. Riga, Latvia: «Baltija Publishing», 2022. С. 132 - 145 (у співавторстві).

Сертифікати:

1. Особливості підготовки учнів до розв’язування задач олімпіади з інформаційних технологій: MS Access. Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», 2020.
  2. Роль і місце формувального оцінювання в навчанні інформатики. Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», 2021.
  3. Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність (за проєктом IREX). Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», 2021.
  4. Освітня робототехніка та мікроелектроніка. Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», 2021.
  5. Електронні засоби навчання учнів з особливими освітніми потребами. Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», 2022.
  6. Як створити та наповнити сайт учителя, використовуючи сервіси Google. Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», 2022.
  7. Цифрові інструменти Google для освіти. Базовий, середній та поглиблений рівень. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 2023.
  8. Рішення Google for education для автоматизації оцінювання та формування підсумкових документів і звітів. ТОВ «Академія цифрового  розвитку», 2023.

Профіль Google Scholar

Профіль у Web of Science