Цілий  тиждень (з 23 по28 вересня) на Кіровоградщині проходив 43-й щорічний фестиваль «Вересневі самоцвіти».

Фестиваль «Вересневі самоцвіти» збирає на кіровоградській землі , яка стала колискою українського національного театру, найкращі театральні колективи України. Традиційно свято проходило в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького та на території державного музею-заповідника Івана Тобілевича «Хутір Надія».

Щорічно «Хутір Надія» відвідують понад 4 тисячі гостей з різних регіонів України та зарубіжжя.

Взяли участь у фестивалі й студенти нашого факультету. Студентська рада презентувала факультет, організувала виставку творчих робіт та здобутків студентів спеціальності «Технологічна освіта», активно приймали участь у всіх заходах фестивалю.

{gallery}news_KT/2013_09_10/03{/gallery}