12 вересня 2013 року на фізико-математичному факультеті відбулася Конференція студентів факультету, на якій було обрано Голову Студентської ради.

Головою Студентської ради фізико-математичного факультету стала студентка 31 групи Сова Катерина.

Напередодні цього дня  кандидати обиралися серед студентів факультету. На день виборів кандидатів було чотири: Доценко Владислав (36 група), Дромашко Сергій (24 група), Сова Катерина (31група), Хруль Станіслав (37 група). Кожен з них представив свою програму перспективного розвитку факультету.

На зборах студентів – всього 54 особи – делегати від кожної академічної групи, кандидати виступили з промовами, де представили свою програму. Кожному з кандидатів студенти ставили запитання, на які ті давали вичерпні відповіді.

Отже, шляхом таємного голосування визначено: Сова К. – 28 голосів, Доценко В. – 12 голосів, Дромашко С. та Хруль С. по 6 голосів. Два бюлетені виявилися недійсними.

Кандидат, що отримав друге місце, став представником фізико-математичного факультету у Студентській раді університету.

Також на Конференції затверджено актив Студентської ради фізико-математичного факультету.

Зичимо новій Студентській раді плідної роботи, наснаги і активних студентів!