17 вересня 2016 року завершився ІІ (регіональний) етап Всеукраїнської та Міжнародної студентської олімпіади з програмування серед команд університетів. Фізико-математичний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка приймав команди Центрального регіону.

На змагання прибули 33 команди програмістів з 16 вишів та 6 міст Кіровоградської, Дніпропетровської, Черкаської та Полтавської областей. Наш університет був представлений трьома командами: KSPU_NotFound, KSPU_LSD445 та KSPU_FatalError. Крім того у змаганнях поза конкурсом взяли участь 8 шкільних команд, які були визнані кращими у своїх областях за результатами першого етапу олімпіади.

2

На урочистій церемонії відкриття перед учасниками виступили ректор університету професор О.А.Семенюк, декан фізико-математичного факультету професор Р.Я.Ріжняк та Секретар кіровоградської міської ради С.В. Бойко.

3

Цього року учасникам змагань пропонувалося 13 задач, на розв’язання яких за правилами олімпіади відведено 5 годин. Усі тринадцять за підсумками змагань по Україні (одночасно змагання відбувалися у шести регіонах) розв’язала одна команда. У Центральному регіоні найкращим результатом є 8 задач.

4

Призерами олімпіади стали такі команди:

Місце Команда Університету Розв’язано задач Час
І DNU_Ducks Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара 8 524
ІІ DNU_Cifeidion Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара 8 750
ІІ NMU_SPQR Національного гірничого університету 5 554
ІІІ DSTU_Armicron Дніпродзержинського державного технічного університету 5 912
ІІІ ChNUBKh Alive Cluster Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 4 282
ІІІ IPPZ_2016_31 Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» 4 354

Ці команди братимуть участь у третьому етапі Міжнародної студентської олімпіади (1/2 фіналу) та змагатимуться за право брати участь у фіналі Міжнародної олімпіади.

5

Ще шість команд (які посіли, відповідно, з 7-го по 12-те місце) візьмуть участь у змаганнях ІІ-ї ліги, де визначатимуться переможці Всеукраїнської олімпіади:

Рейтинг Команда Університету Розв’язано задач Час
7 PUET_Bootmen Полтавського університету економіки і торгівлі 4 420
8 KSPU_NotFound Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 4 441
9 DNU_Dodger Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара 4 514
10 DNURT_SudoSu Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 4 666
11 ChNUBKh Team A Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 4 681
12 DNURT_USERS Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 4 803

 

Переможців Центрального регіону привітали та відзначили цінними подарунками наші спонсори: найбільша ІТ компанія нашого міста "Онікс-Системз", яка займається розробкою та підтримкою веб-сайтів та створенням додатків для Android та iOS (Директор – Дмитро Дурач); аутсорсингова компанія КінектПРО, яка розробляє іноваційні рішення в сфері медицини, страхування та відео стримінга (Директор – Антон Пінчук); міжнародна маркетингова агенція DigitalWill, що займається розробкою систем та сервісів для бронювання у сфері готельного бізнесу та туризму (Директор - Колесник Ліана Леонідівна); школа програмування Ш++ та Креативний ІТ-простір KOWO – колектив ентузіастів, які розвивають ІТ-спільноту, проводять конференції, зустрічі, вчать бажаючих програмувати; агенція дизайну БандаПіксельс, що створює унікальні рішення в сфері веб та поліграфічного дизайну (керівник – Максим Образчиков); тренінг центр Памп, який займається підготовкою студентів старших курсів до роботи в реальних проектах; Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата – одній із найбільших бізнес асоціацій в Україні, що ефективно підтримує бізнес (президент – Саєнко Ірина Анатоліївна); Кіровоградська міська рада в особі її секретаря Сергія Бойка та галерея «Елисаветград», яка забезпечила усі команди картами історичного центра нашого міста.

67910

Окремим подарунком від Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати була відзначена краща команда нашого університету KSPU_NotFound у складі студентів 46-ї групи Юлії Носко, Володимира Міхава та Віктора Туртуріки. Це перша команда нашого університету, яка потрапляє до третього туру змагань. Сподіваємося, що їхній дебют буде вдалим. 

11

Серед шкільних команд усі нагороди забрали команди Валентина Івановича Мельника – учні Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка:

Рейтинг Команда Навчального закладу Розв’язано задач Час
1 POLIT 2 Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка 8 425
2 POLIT 7 Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка 6 185
3 POLIT 3 Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка 6 701
4 LITDNU_Runners Комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради 5 450
5 KGTL_KrVNV Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 5 654
6 PhyMLy DrPepper Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області 5 703
7 LITDNU_StartUp Комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради 4 372
8 PhyMLy Quercus Insolita Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області 2 83

 

Бажаємо усім учасникам олімпіади нових здобутків, наснаги, успіхів у навчанні.

Чекаємо наступного року!

Турнірну таблицю команд центрального регіону та фотозвіт дивіться на сторінці олімпіади.

12