17 вересня місто Кропивницький святкувало свій 262-й День народження. Вперше місто святкувало визначну дату з новою назвою.

Студенти фізико-математичного факультету долучилися до масштабних святкувань. На одній із центральних вулиць – Дворцовій – в рамках урочистостей було організовано виставку, на якій студенти спеціальності «Технологічна освіта» представили свої доробки – вироби декоративно-ужиткового мистецтва. Вироби із дерева, вишиті рушники, ляльки-мотанки, картини, виконані різними техніками та інші роботи привертали увагу чисельної публіки. Перехожі, особливо діти, цікавилися особливостями виконання різних робіт, залюбки фотографувалися на спеціально підготовленому технікою «декупаж» стільці – у фотозоні.

Виставка робіт наших студентів стала достойною прикрасою студентського кварталу. Так ми привітали наше місто зі святом. З Днем народження, рідне місто!