6 квітня 2016 року у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості прийшов Відкритий міський молодіжний чемпіонат з «Що? Де? Коли?». Учасниками чемпіонату були команди навчальних закладів, молодіжних громадських організацій (гравці, які народилися після 1 вересня 1992 року).

У чемпіонаті взяли участь 18 команд, серед яких збірна команда м. Кіровограда – «Песец» та фізматівська команда «Nutella Kittens».

В напруженій боротьбі перемогу виборола збірна міста «Песец», друге місце зайняли «Nutella Kittens», а почесне третє місце отримала команда «Авіатор» від Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

Учасниками команди «Nutella Kittens» були п'ятеро студентів нашого рідного фізико-математичного факультетуспеціальності Інформатика. Анастасія Міщенко – капітан команди, Олійник Владислав, Глущенко Микола, Гавриленко Кирило та Туртуріка Віктор. Також нотку «інформатичної» точності і правильності до команди «Песец» внесла Носко Юлія, яка також є студенткою фізико-математичного факультету спеціальності Інформатика.

Команди, які посіли перше та друге місце, вибороли право представляти Кіровоград на всеукраїнській арені інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?". Молодіжний чемпіонат України відбудеться 7-9 травня 2016 року в місті Миколаїв.

Вітаємо переможців і бажаємо удачі в Миколаєві!