Заснована вона була на кошти самих селян протягом 1908-1910 років. Це була чотирикласна земська школа, укомплектована новими земськими учителями. Завідував школою Нездойминога Микита Павлович, син власника великого хутора з Полтавщини. Викладалися такі предмети: читання, письмо, арифметика. Учні отримували окремі знання з історії, географії та природознавства. А ще від учнів обов’язково вимагалося бездоганне знання "Закону Божого”.

15 серпня 1948 року школу очолив Василь Олександрович Сухомлинський, який 22 роки свого життя віддав цьому навчальному закладу, захистивши у 1955 році дисертацію «Директор школи – керівник навчально-виховної роботи». Гарних педагогічних традицій, започаткованих Василем Олександровичем, дотримуються в школі і сьогодні – відзначення свят: Матері, Казки, Книги, Урожаю.

Сьогодні у школі працює 42 досвідчених педагоги. Серед них заслужений працівник освіти України; заслужені вчителі України; 6 вчителів–методистів; 4 старших учителі; 10 нагороджені знаком «Відмінник освіти України»; 12 мають вищу кваліфікаційну категорію; 18 педагогів – переможці районного конкурсу „Учитель року”, 2 лауреати та 2 переможці обласного, 2 вчителі є лауреатами обласної премії та 4 – лауреати районної премії В.О.Сухомлинського.

Відвідувачів зустрів привітний колектив вчителів, які охоче розповіли про гарні традиції свого навчального закладу,зокрема, святкування Дня першого хліба, зерно для якого учні вирощують самостійно під керівництвом вчителів, та Дня врожаю, коли весь зібраний зі шкільного саду врожай розкладається на великому столі, що ставлять на подвір’ї школи. В цій школі кожна дитина має змогу знайти собі заняття до душі. Адже, як стверджував В.О. Сухомлинський, не талановитих дітей не буває.

{gallery}novosti/news_2012_10_11_13_37{/gallery}