21 березня на фізико-математичному факультеті відбулася акція на підтримку української льотчиці й народної обраниці Надії Савченко, яку незаконно судять у Росії і якій сьогодні почали оголошувати вирок. Проведення акції відбулося у межах міжнародної акції, до якої закликав адвокат Марк Фейгін.

Саме захисник Надії Савченко Марк Фейгін закликав небайдужих вийти на міжнародну акцію на підтримку української полоненої. Про це він написав у своєму Твітері. «Нам знову потрібна ваша допомога. Я прошу вийти на міжнародну акцію #FreeSavchenko 21 та 22 березня, в два дні винесення вироку Надії», – зазначив Фейгін.

Студенти та викладачі фізико-математичнеого факультету не могли залишитися байдужими, тому прийшли висловити свою громадянську позицію та підтримати незламну Надію, висловити протест щодо сфабрикованої справи та незаконного ув'язнення громадянки України.