29 лютого 2016 року на фізико-математичному факультеті за ініціативи та підтримки психологічної служби університету відбувся просвітницько-профілактичний захід з теми «Репродуктивне здоров′я людини».

Перед студентами виступили практичний психолог – фахівець психологічної служби Завацька Ольга Олександрівна, практичний психолог Комунального закладу «Обласний центр планування сім′ї та репродукції людини» Рижкова Олена Анатоліївна та лікар-гінеколог Драч Світлана Іванівна.

Фахівці ознайомили студентів з метою та особливостями роботи «Клініки дружньої до молоді», розповіли про лікарів, які працюють у клініці та про послуги, що безкоштовно та анонімно надаються у медичному закладі.

Лікар-гінеколог розповіла про безпечні та ефективні методи контрацепції, інфекційні захворювання та шляхи убезпечення від них, особливості збереження репродуктивного здоров′я людини.

Студенти активно долучилися до розмови, ставили питання та обговорювали окремі «делікатні» теми.

Інформація, що була надана фахівцями, була надзвичайно корисною та допоможе кожному зробити правильний вибір.