Відвідування загальноосвітніх навчальних закладів м. Кіровоград та області є традиційним заходом, передбаченим програмою безвідривної педагогічної практики.

23 лютого 2016 року студенти напряму підготовки 6.040203 Фізика* (додаткова спеціальність 6.040302 Інформатика*, спеціалізація Економіка) в рамках проходження безвідривної педагогічної практики відвідали Кіровоградський обласний комплекс (гімназію-інтернат-школу мистецтв).

Тут майбутні вчителі мали можливість ознайомитися з передовим педагогічним досвідом педагогів-новаторів, долучитися до шкільного життя та поспілкуватися з учнями, які охоче поділилися своїми враженнями від навчання у даному навчальному закладі.

При цьому студенти мали можливість відвідати відкритий урок фізики у 10 класі, який проводив доктор педагогічних наук, професор Вовкотруб В.П.

Вовкотруб В.П.

Матеріал підготували професор Вовкотруб В.П. та доцент Трифонова О.М.