Викладачі кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності завітали до Кіровоградського професійного ліцею імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова. Це сучасний навчальний заклад, в якому є все необхідне для забезпечення високого рівня професійної та загальноосвітньої підготовки. Під час зустрічі з директором закладу та учнями ліцею було проведено профорієнтаційну роботу з метою залучення випускників до навчання за спеціальністю «Трудове навчання та технології».

Викладачі ознайомилися з матеріальною базою ліцею, особливо цікаво було подивитися як ведеться підготовка кваліфікованих робітників за професіями: слюсар з ремонту автомобілів та кухар-кондитер. Зустріч була плідною, учні ліцею цікавилися з умовами вступу до КДПУ ім. В.Винниченка на спеціальність «Трудове навчання та технології».