Студентки фізико-математичного факультету нашого вузу, що навчаються за спеціальністю Технологічна освіта, практикують створення гарних сучасних образів. Щорічно дівчата створюють та власноруч оздоблюють різноманітні швейні вироби.

Свої колекції одягу студентки фізмату представляють як на конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Палітра моди», який традиційно проходить у КДПУ, так і на міжнародних та всеукраїнських конкурсах дизайнерів одягу: Печерські Каштани, KirovogradFashionWeekend, Fashion Show «Мода без кордонів» тощо.

Цьогорічні перші вироби від студенток 51 групи денної форми навчання спеціальності Технологічна освіта уже готові. Вишукані сукні, оздоблені машинною вишивкою у національному стилі, можна побачити у святковій фотосесії біля ялинки. Вийшли гарні новорічні українські образи.

Вітаємо всіх студенів та викладачів фізико-математичного факультету із прийдешніми новорічними святами!