10 грудня 2015 року на фізико-математичному факультеті КДПУ ім. В. Винниченка відбулося справжнє свято краси, чарівності й таланту – "Міс фізмат–2015", де шість найгарніших, розумних й неперевершених дівчат-першокурсниць продемонструвати свої зовнішні дані, виявили свої таланти, показали свій неповторний внутрішній світ. Учасниці вкотре довели, що вони дуже різнобічні та неординарні особистості.

У складі журі оцінювали конкурсантів справжні поціновувачі краси – директор модельної агенції "MIX Models" Олена Рудковська, співвласник дизайн-студії флористики "Квіткове подвір’я" Ольга Гонтар, заступник декана з навчально-виховної роботи Людмила Чистякова, секретар деканату Олена Ілляшик, інструктор по роботі з молоддю профкома студентів Максим Набойченко. Завітали на свято і високоповажні гості: ректор університету професор О.А.Семенюк та декан факультету професор Р.Я.Ріжняк, викладачі, студенти, батьки.

Традиційно конкурс складався із таких частин: «Презентація», де глядачі могли познайомитися із кожною із учасниць; «Інтелектуальна хвилинка», на якій ведучі ставили непрості питання, на які миттєво необхідно було дати відповідь; «Таланти» – де кожна з учасниць показала свій талант; «Вихід у вечірніх сукнях» – особлива частина свята, коли кожна учасниця виглядає справжньою королевою.

Наші дівчата гідно пройшли усі частини конкурсу. Дефілювали як справжні моделі, швидко відповідали на питання. Особливо хочеться відзначити конкурс талантів. Наші дівчата професійно танцюють, співають, грають на музичних інструментах та створюють власними руками вироби декоративно-прикладного мистецтва. Пузікова Тетяна зі своїм партнером подарувала чуттєвий танець, Романович Лілія теж виконала незвичайну хореографічну композицію, Врадій Крістіна та Бачкіна Тетяна співали красиві українські пісні, Саєнко Ксенія виконала пісню «Мама», акомпануючи собі на фортепіано, Омельченко Анастасія здивувала усіх власноруч виготовленими в′язаними іграшками та вишитими картинами.

Усіх конкурсанток підтримували студенти факультету своїми виступами. Кожен вихід учасниць перемежовувався хореографічними та вокальними номерами. Ведучими концерту стали харизматичні й яскраві Єгор Мишко та Сергій Анастасій.

Журі було надзвичайно складно визначити найкращу, адже усі дівчата достойні звання «Міс фізмат». Проте за результатами усіх конкурсів було визначено переможницю. Місця розподілилися так:

«Міс фізмат 2015» – Пузікова Тетяна

«І віце-міс» – Саєнко Ксенія

«ІІ віце-міс» – Омельченко Анастасія.

Урочисто і надзвичайно чуттєво передала корону переможниці минулорічна «Міс фізмат 2014» Олена Горелік, яка, до речі, в минулому році стала і «Міс університет 2014».

Крім того, кожна учасниця отримала звання:

«Міс вишуканість» – Пузікова Тетяна

«Міс оригінальність» – Романович Лілія

«Міс чарівність» – Врадій Крістіна

«Міс романтичність» – Бачкіна Тетяна

«Міс привабливість» – Саєнко Ксенія

«Міс елегантність » – Омельченко Анастасія.

Крім того, тиждень до проведення конкурсу тривало інтернет-голосування за найкращу учасницю конкурсу. Усього у голосуванні взяло участь 1122 особи. За результатами голосування «Міс глядацьких симпатій» отримала Саєнко Ксенія, за яку віддали свої голоси 343 особи.

Усіх учасниць конкурсу привітав декан факультету професор Р.Я.Ріжняк, який виступив з вітальним словом та нагородив кожну із конкурсанток. Всі дівчата отримали подарунки від студентської ради та профкому студентів університету, дизайн-студія флористики «Квіткове подвір′я» подарувала надзвичайно вишукані букети квітів, Саєнко Ксенія отримала сертифікат на безкоштовне навчання в Модельній агенції "MIX Models".

Від імені деканату факультету, організаторів, учасниць і усіх студентів факультету хочемо подякувати усім, хто допоміг провести наше свято:

– Профспілковому комітету студентів КДПУ ім.В.Винниченка;

– Модельній агенції "MIX Models" і особисто її директорові Олені Рудковській, яка є нашим давнім другом і дає шанс нашим красуням безкоштовно навчатися у модельній агенції;

– Дизайн-студії флористики "Квіткове подвір’я" і особисто Ользі Гонтар та Олегу Гуртовому за надзвичайно красиві букети учасницям і підтримку конкурсу.

Особлива подяка активу студентської ради, який організував і провів концерт, продемонструвавши черговий раз свою винахідливість, свіжість думок, креативність та результативність ідей.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до нашого свята! Бажаємо успіхів усім переможницям!

DSC 0000123456789101112131416171819