презентації Музею Історії Техніки фізико-математичного факультету

КДПУ ім. В.Винниченка.

26 листопада 2015 року, аудиторія № 103 навчального корпусу № 4, 14:00.

1. Вітальне слово ректора КДПУ ім. В.Винниченка професора О.А.Семенюка.
  2. Вітальне слово завідувача кафедри гуманітарних наук та документознавства КНТУ професора В.М.Орлика.
  3. Вітальне слово заступника директора з наукової роботи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею С.Е.Колесник.
  4. Вітальне слово помічника народного депутата України О.В.Горбунова Ю.Токової.
  5. Доповідь декана фізико-математичного факультету професора Р.Я.Ріжняка «Обчислювальна техніка вишів Кіровоградщини другої половини ХХ століття».
  6. Перша екскурсія по Музею Історії Техніки – доцент кафедри інформатики О.Ф.Баранюк, старший викладач кафедри інформатики В.В.Котяк, викладач кафедри інформатики П.І.Андронатій.
  7. Обмін думками учасників презентації щодо перспектив розвитку Музею Історії Техніки (аудиторія № 107).