Привітання фізматівцям до Міжнародного Дня студентів.

Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів-патріотів. Історія його, яка розпочалась в Чехословаччині під час ІІ Світової війни, кривава та печальна. Але сьогодні це свято асоціюється з молодістю, романтикою та радістю. Хто з нас не пам’ятає свої студентські радісні, бадьорі та романтичні роки. Тож, дорогі студенти факультету, прийміть найщиріші привітання від деканату, науково-педагогічних працівників та співробітників факультету з Вашим святом. Бажаємо Вам здоров’я, удачі, успіхів у навчанні, вірного вибору кар’єрного росту, креативності та нескінченості позитиву. Любіть наш факультет та примножуйте добру славу про нього!