Минулої п’ятниці, 30 жовтня, у рамках святкування 85-річчя заснування фізико-математичного факультету відбулася творча зустріч викладачів кафедри інформатики з випускниками факультету, що успішно працюють в галузі інформаційних технологій.  Під час зустрічі обговорювалися перспективи розвитку спеціальності «Інформатика», напрямки інформаційних технологій, з якими доцільно знайомити студентів.  В результаті обговорень було прийнято рішення організувати на кафедрі  семінар, на якому б випускники знайомили викладачів та студентів з особливостями роботи та новими технологіями в ІТ галузі.12

Перший ряд: 1) Віталій Котяк (випуск 1999 р., старший викладач кафедри інформатики); 2) Степан Паращук (доцент кафедри інформатики); 3) Ольга Авраменко (завідувач кафедри прикладної математики, статистики та економіки); 4) Павло Андронатій (випуск 1999 р., викладач кафедри інформатики).

Другий ряд: 1) Олексій Брезгалов (випуск 2000 р., компанія Advection.net, технічний директор), Сергій Костигін (випуск 2004 р., компанія Агроток, 1С-програміст), Олександр Андреєв (випуск 2013 р., ЗАО Радій - керівник відділу, розробник компанії microOLAP), Сергій Філіпенко (випуск 2006 р.,  компанія Onix-Systems, програміст), Влад Рубан (випуск 2004 р., компанія Advection.net, менеджер з технічної роботи з клієнтами), Євген Обрезков (випуск 2014 р., компанія Onix-Systems, керівник відділу бекенду), Олександ Корецький (випуск 2003 р.,  веб-розробник).