Традиційно восени, цього року 6 листопада, на фізико-математичному факультеті відбулися батьківські збори для студентів першого курсу та їх батьків, де розглядалися та обговорювалися досягнення першокурсників у навчанні та проблеми їх адаптації до університетської системи. У числі інших проводилися батьківські збори і в першокурсників групи 11 спеціальності «Технологічна освіта» – найбільшої за чисельністю на першому курсі факультету. Звичайно, переживали і студенти, і батьки, але доброзичлива атмосфера усіх виступаючих викладачів з числа тих, хто читає курси на спеціальності, заспокоїла аудиторію та налаштувала її на робочий лад. Звучали й похвала, й зауваження, називались досягнення й недопрацювання… При цьому батьки намагались дізнатися про своїх нащадків усе, що останні показали за 2 місяці навчання. І вже, як зазначає куратор 11 групи Манойленко Наталія Володимирівна, є перші результати впливу таких зібрань: значно зросла якість відвідування занять студентами, відпрацьовані «енки» та «двійки», навіть змінився зовнішній вигляд окремих студентів. Отже, співпраця батьків та педагогічного колективу приносить позитивні наслідки для покращення навчання та виховання студентів першого курсу.

dUwod5yoqFU 1 ipZRzIKlsXU 1