У цьому конкурсі кожен першокурсник мав змогу виявити свої таланти і заявити про себе як про творчу особистість. Як і завжди, наші першокурсники підготували надзвичайно красиві пісні, вірші, танці, флешмоби, сценки.

Розпочав концерт виступ рок-гурту з піснею С.Вакарчука «Вставай!», який задав позитивного настрою всьому концерту. Зауважимо, що вперше за останні роки на факультеті створений рок-гурт, до складу якого увійшли студенти першокурсники під керівництвом другокурсника Мишка Єгора.

Свою творчість усім присутнім  подарували Чінчой Валерія та Данилов Ярослав – студенти 11 групи, які прочитали вірш авторства Ярослава і в якому він висловив всі свої емоції, переживання, враження від перших днів навчання в університеті.

Запальний танець-джайв виконала студентка 16 групи Пузікова Тетяна та її партнер, дуже гарну і чуттєву українську пісню заспівали студенти 11групи Ярослав Данилов та студент 12 групи Дмитро Кузів. 

Анастасій Сергій, студент 11 групи, розчулив серця усіх присутніх  піснею «Не питай», також  порадували усіх енергійним  флєшмобом студентки 13 групи. Надзвичайно чуттєве соло на гітарі виконав студент 16 групи Іванов Антон, а студенти 17 групи піднімали  настрій  своїми смішними сценками.

Фінальним і видовищним  номером концерту стала хореографічна постановка «Україна», яку виконали студентки різних груп першого курсу.

На завершення концерту вітальне слово учасникам проголосив декан фізико-математичного факультету професор Ріжняк Р.Я, який зауважив, що складно  виділити когось одного з учасників конкурсу, усі показали свої надзвичайні таланти і стали переможцями.

Усі учасники конкурсу «Вернісаж талантів» отримали грамоти від декана факультету професора Ріжняка Р.Я. та солодкі подарунки від студентської ради.

Бажаємо учасникам конкурсу «Вернісаж талантів» примножувати свої таланти, прагнути досягнення нових висот та успішного навчання!

0 8yGm95U805XWOeVrCcvs6F7kmBtwrcc9ZKrNNhUg5010XvpwVELjIArq VVQsjAABmDABdGl3kkcQZ1vETuSBkeJA D3UYRxsMN3U4qQVhWkMTvd ryl3JUNp6OYGb3O5QoHAxtrRsEKctmS86nIpMK8