Студенти фізмату взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді «IT-UNIVERSE»

23 травня 2015 року на базі Університету «КРОК» відбувся  фінальний третій етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-UNIVERSE» у 2014–2015 навчальному році. У конкурсі взяли участь учасники із десяти вишів України та міста Києва, в тому числі магістрант кафедри Інформатики, студент фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Єршов Владислав. Перед учасниками постало завдання змоделювати реальний бізнес-план управління розробкою продукту в галузі інформаційних технологій: передбачити всі витрати, визначити кількість задіяних у виконанні проекту осіб, скласти прогноз можливих ризиків та форс-мажорів. Частину завдання – а саме побудову графіка розподілу людських ресурсів у корпорації – учасники виконували з застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення для керування проектами Microsoft Project. Боротьба була напруженою, завдання були цікавими, а емоції конкурсантів – незабутніми. Так само як і незабутнім був майстер-клас, що проводився викладачами дисципліни «Менеджмент проектів» для учасників.

А потім було підбиття підсумків Олімпіади. Журі обрало студента фізмату Владислава Єршова переможцем конкурсу у номінації «Корпоративні системи управління проектами». В якості одного із призів Данченко Олена Борисівна, завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами Університету «КРОК», подарувала йому свою книгу «Практичні аспекти реінжинірингу бізнес-процесів» з автографом. В свою чергу, Владислав від імені всіх учасників змагання висловив організаційному комітету подяку за надзвичайно високий рівень проведення заходу, а членам журі – за справедливе суддівство.

Щиро вітаємо нашого Владислава та інших переможців! Бажаємо натхнення і подальшого розвитку на науковій ниві!

Посилання

234567891011151069 10202899318484185 9094954312640339693 n.jpg thumbnail0