23 квітня в приміщенні готелю RENAISSANCE в столиці Республіки Білорусь відбулася наймаcштабніша в Східній Європі та Центральній Азії транснаціональна конференція венчурних проектів IE Venture Day. У ній взяли участь найперспективніші стартапери України, Росії, Білорусі та видатні представники ІТ-бізнесу. Зокрема, директор з розвитку Google Наталія Коробко продемонструвала можливості новітніх мобільних додатків для бізнесу, стартап-менеджер Microsoft Ельза Сас розповіла про переваги венчурного ІТ-бізнесу, представник Google For Work Олена Клочко представила інноваційні тренди Google у промисловості. Крім того, учасники конференції  мали змогу послухати історію становлення ігрового продукту World Of Tanks білоруської компанії Wargaming.net, дізнатися секрети професійного успіху від всесвітньо визнаного бізнес-тренера школи IE Venture Парі Ельтраса та ознайомитися з пріоритетними для розвитку інформаційними галузями від найвпливовішого ІТ-інвестора Європи, засновника інтернет-порталу TechCrunch Майка Батчера. Не оминули своєю увагою захід і Надзвичайний і Повноважний посол Великобританії в Республіці Білорусь Брюс Бакнел та генеральний директор однієї з найбільших ІТ-компаній України EPAM Systems Аркадій Добкін. В числі учасників конференції був і студент фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Єршов Владислав. Він презентував свою дипломну розробку – комплекс керування бездротовим голосуванням засідання Вченої Ради вищого навчального закладу зі звичайного iPhone або iPad. Інвестори відзначили креативність підходу до архітектурної реалізації задуму, зручність графічного користувацького інтерфейсу та ефективність програмних алгоритмів. В цілому ж, конференція виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною: учасники мали можливість побачити передові технічні новинки, такі як окуляри доповненої реальності Oculus Rift, особисто познайомитися і поставити власні питання метрам ІТ, першими довідатися про те, що ж очікує на світ у галузі інформаційних технологій.

Посилання: