Організатором заходу виступила студентська рада фізико-математичного факультету.У конкурсі взяли участь 6 учасників – студентів першого курсу , для яких підготували різноманітні завдання: "Візитка" (у вигляді дефіле в діловому стилі), "Інтелектуальний", "Коронний номер", в якому студенти мали змогу показати свої таланти, дефіле у вечірньому одязі та улюблений конкурс дівчат – "Конкурс купальників".

Кожен конкурсант проявив себе з найкращої сторони, був неймовірний по-своєму! Шкода Григорій виконав дуже чуттєвий танець, Мишко Єгор дав нам насолодитися запальною грою на барабанах, Бутенко Ігор заспівав гарну пісню, Осипенко Володимир виконав на гітарі чудову українську народну пісню, Ругало Дмитро виконав драйвовий і енергійний танець, Шеремет Денис продемонстрував свій талант до малювання.

Учасників конкурсу підтримували на сцені інші студенти. Глядачі із задоволенням переглянули чуттєвий танець, який виконала студентка Спиридонова Марія, а також танець у виконанні  студенток Дідик Олександри, Хуторної Олени та Шевчук Катерини. Красиву і патріотичну пісню подарувала глядачам студентка мистецького факультету Шиянова Вікторія. Яскравим і емоційним став дебютний виступ команди КВК фіз-мату «Вектор».

Переможцем конкурсу став студент 13 групи Мишко Єгор, який гідно боровся і є дійсно достойним титулу "Містер фіз-мат", першим "Віце-містером" став Бутенко Ігор, а другим "Віце-містером" – Ругало Дмитро.

Всі хлопці були нагороджені грамотами та отримали приємні подарунки. Але найголовніше – це приємні спогади про підготовку та сам концерт, які залишаться у пам'яті та серцях учасників та глядачів.

09iLrI0ek4QEa8HYrPR1M4fE4InxksQLgglpee6ovGk8gz9LldYoP0cj6fQL8zH6cQMhV4P Coj 0Ttbv8ZsJmOQ