1 квітня – День сміху, і хоча для гумору сьогодні мало приводів, все ж  на фізико-математичному факультеті цей день відзначили особливо – провели КВК на тему “Кому на фізматі добре?”. У конкурсі брали участь такі команди: “Точки розриву”(13 гр.), ”Це просто 3,14”(17 гр.), ”Трудоголіки”(11 гр.), ”Святий інтеграл”(23 гр.).

У першому конкурсі “Представлення” команди презентували себе і продемонстрували веселі і цікаві мініатюри. Наступний конкурс - "Розминка", де командам ставили питання, а вони, в свою чергу, за 1 хвилину мали дати оригінальну відповідь. Цей конкурс виявив кмітливість, швидкість мислення і винахідливість команд.

В останньому конкурсі учасники співали пісні, інтерпретовані на свій лад. Глядачам дуже сподобалося свято гумору ,вони сміялися і розважалися разом з учасниками. Самі ж конкурсанти показали свої акторські таланти і отримали масу задоволень . Найкращі учасники з команд були обрані до команди КВК факультету.