Вже багато років продовжується партнерство кафедри інформатики та інформаційних технологій з ІТ компанією Онікс-Системз..

У середу, 1 листопада на факультеті математики, природничих наук та технологій відбулась  традиційна зустріч студентів і викладачів  з представниками  найуспішнішої регіональної IT-компанії Onix

Спікери Onix поспілкувалися зі студентами спеціальностей  122 Комп’ютерні науки та 014 Середня освіта (Інформатика). Здобувачі освіти ознайомилися з напрямками роботи компанії.  Довідалися про запровадження системи, відмінної від інтернатур для студентів, які мають невеликий досвід, але знають напрям, в якому рухатись. Проєкт називається  Пошук талантів і впроваджується у нашому місті.

Пошук здійснюються  за такими напрямами:

• 3D
  • Android
  • Designer
  • Flutter
  • Java
  • ML
  • PHP
  • QA
  • React/React Native
  • Ruby
  • Salesforce
  • Shopify
  • Vue
  • WordPress/Webflow

На зустрічі також були присутні науково-педагогічні працівники кафедри, оскільки спілкування зі стейкхолдерами важливе й для викладачів. Підготовка сучасних кадрів для ІТ-галузі – це надзвичайно цікава і відповідальна справа, адже потрібно врахувати всі аспекти професійної діяльності, узгодити проблеми та перспективи, тримати зворотний зв'язок від усіх зацікавлених сторін.

Колектив кафедри інформатики та ІТ щиро вдячний за активну участь стейкхолдерів у практичній підготовці наших студентів і сподівається на подальшу співпрацю!

IMG 8fa818b0cf53ce98e1884b70f9a4f921 VIMG 9f6cacfb8abf6f4af3aac009da8a03f4 VIMG 892e0bd572017418a1d8fb4b148490e5 VIMG dd499a84f8451b0a4c0fe8abbce2e221 V

Інформацію надано кафедрою інформатики та інформаційних технологій