Студенти 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика) освітньої програми «Середня освіта (Інформатика та Математика)» розпочинати виконання завдань навчальної пропедевтичної практики з фаху. Ця практика є підготовчим етапом до виробничої педагогічної практики, вона спрямована на поєднання теоретичної підготовки майбутніх педагогів із практичною діяльністю вчителів закладів загальної середньої освіти.

У межах програми практики студенти групи ІНФ20Б відвідали ліцей «Науковий», де ознайомилися із правилами ведення шкільної документації, зокрема електронного журналу.

Шкільний електронний журнал є складником системи «Єдина школа» –  інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи, призначеної для закладів освіти, учнів та їхніх батьків, і яка зараз активно використовується в Україні. Учитель інформатики вищої категорії Наталія Дроговоз ознайомила студентів із правилами ведення шкільного електронного журналу, зокрема як: занотувати зміст уроку; відмітити відвідуваність та виставити оцінки; обрати тип заняття та вид оцінки; створити домашнє завдання і прикріпити файли до нього у вигляді текстових, фото-, відео-, аудіо- матеріалів; друкувати сторінки електронного журналу та зберігати в архівному файлі, імпортувати/експортувати дані (MS Excel, PDF тощо).

Студенти були зацікавлені доповіддю та презентацією, ставили слушні запитання як от: скільки потрібно часу для опанування системи? Чи можна вносити зміни до журналу? Чи наявна техпідтримка?

У зустрічі взяла участь гарант освітньої програми, доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій Ольга Рєзіна.

Висловлюємо щиру подяку керівництву ліцею «Науковий» за надану можливість ознайомитися із сучасною системою «Єдина школа», що є дуже важливим для майбутніх учителів інформатики.

зображення viber 2023 10 27 14 07 35 261зображення viber 2023 10 27 14 07 37 489зображення viber 2023 10 27 14 07 38 526зображення viber 2023 10 27 14 07 40 519

Інформацію надано кафедрою інформатики та інформаційних технологій