У період з 18 по 30 жовтня 2023 року викладачі факультету математики, природничих наук та технологій провели зі студентами тематичні години куратора, присвячені Міжнародному дню академічної доброчесності. До цих заходів долучилися і студенти спеціальностей 014 Середня освіта (Математика) та 112 Статистика разом з викладачами кафедри математики та цифрових технологій.

1Ф 1Ф 2Ф 3

Студенти активно брали участь в обговоренні питання «Що таке академічна доброчесність?», ознайомилися із метою та завданнями проєкту SAIUP, який впроваджено в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України, узагальнили принципи академічної доброчесності, з’ясували, в чому полягають порушення академічної доброчесності та у яких випадках здобувачі освіти можуть бути притягнені до академічної відповідальності.

Насамкінець студенти та викладачі зробили висновки про те, чому академічна доброчесність має значення.

Презентація

Повідомлення підготувала доцент кафедри математики та цифрових технологій Вікторія Нічишина