26 жовтня 2023 року професор кафедри математики та цифрових технологій Микола Садовий взяв участь в засіданні робочої групи освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії зі спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет». Освітньо-наукова програма націлена на розвиток здобувачів освіти у сфері професійної освіти за спеціалізаціями.

На засіданні було висвітлені такі питання:

– результати обговорення освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії зі спеціальності 015 Професійна освіта (Цифрові технології);

– затвердження плану роботи зі стейкхолдерами;

– узгодження тем дисертаційних досліджень аспірантів.

Обговорення було конструктивним і відзначалося активною участю науково-педагогічних працівників із різних регіонів України. Микола Садовий висловили надію, що розглядувана програма підготовки докторів філософії сприятиме подальшому розвитку професійної освіти та внесе вагомий внесок у галузь.

Інформацію підготував д.пед.н., проф. Микола Садовий