изображение viber 2023 05 29 08 00 19 086

Команда Krop_Robots отримали фінансування та втілюють свою мрію в життя!

Команда Krop_Robots – випускники програми UPSHIFT. До складу команди входять: Губар Владислав (ТН20Б), Павлюк Денис (ЦТ20Б), Руденко Артем (КН20Б), Решетнікова Дар'я (ІНФ20Б). Всі вони – студенти факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Команда Krop_Robots хоче розвивати галузь робототехніки в нашому місті, тому впевнено прямує до поставленої мети. З цією місією студенти вже відвідали близько 20 шкіл міста та району з презентацією проєкту. Після таких заходів команда розуміє, що обрала важливу галузь, за якою майбутнє та яка дійсно цікавить молодь.

Попри те, що команда утворена нещодавно, студенти вже зробили багато важливих справ у реалізації проєкту.

За отримані від UPSHIFT кошти закуплено нове обладнання для створення роботів на базі Arduino, 3D принтер, EV3, пластик, розхідні матеріали. Команда передасть на баланс університету пристроїв і матеріалів більше, ніж на 45 тис. гривень.

Гурток з робототехніки відкриється вже 6 червня об 11:00!

Залишаємо посилання на реєстрацію:

Запрошуємо всіх охочих долучитись до цієї події!