Для ознайомлення студентів з інформаційними ресурсами Scopus і Web of Sciense

на факультеті математики, природничих наук та технологій проведено спеціальний тренінговий курс.

Декан факультету Тетяна Фурсикова розповіла про особливості наукового пошуку студентської молоді, презентувала наукові праці викладачів ФМПНТ. Майстер-клас з використання міжнародних баз Scopus / WoS провела Тетяна Омельченко, фахівчиня бібліотеки ЦДУ.

Під час заходу студенти вивчили можливості й основні функції баз даних Scopus і Web of Sciense. Вдосконалили навички пошуку статей за певною темою або ключовими словами. Довідалися як оцінити релевантність та значення наукової публікації, як використовувати знання, отримані з баз даних Scopus / WoS, для покращення наукових досліджень та аналізу.

Знання, отримані студентами й магістрантами, є актуальними для написання курсових і кваліфікаційних робіт, у наукових дослідженнях, при підготовці наукових статей. Здобувачі освіти будуть використовувати Scopus / WoS для аналізу актуальних тем наукових досліджень.

Хто шукає, той знаходить!

P1140559photo 2023 04 26 12 15 52 2

Інформацію надано кафедрою інформатики та інформаційних технологій