28 квітня в межах Тижня факультету математики, природничих наук та технологій студенти групи ГМ19Б провели інтерактив “Discovering Geography”. На захід завітали учні 10 філологічного-1 та 10 фізико-математичного класів КЗ   “Ліцей “Науковий” Міської ради міста Кропивницького”. Студенти Данило Нечай, Данило Ковальчук,Анастасія Малєєва разом з канд. геогр. наук, доцентом Наталією Масловою у цікавій формі ознайомили учнів з особливостями навчання за освітньою програмою “Середня освіта (Географія та Мова і література (англійська)”. В інтерактив-форматі поспілкувалися з учнями про географію англійською мовою.

Під час заходу учні мали змогу:

1. Довідатися про співпрацю під час навчання з відомим географом, членом Американської асоціації географів та Національної ради з географічної освіти, професором Джорджем Уайтом з  Державного університету Південної Дакоти (місто Брукінз, США), зокрема два цикли лекцій-дискурсів та участь у віртуальному обміні студентами за програмою Education USA “Академія лідерства з інтернаціоналізації”. Побачити відеоролик про війну в Україні, підготовлений для  для американських студентів з метою візуалізації та донесення обʼєктивної інформації про агресію РФ проти України.

2. Ознайомитися з цікавим досвідом підготовки студентами навчальних географічних відеоматеріалів англійською мовою та переглянути створені здобувачами освіти відеоролики за темами “Євразія” і“Видатні туристичні обʼєкти світу”.

3. Дізнатися про найцікавіший складник освітнього процесу зі спеціальності “Середня освіта (Географія)” - навчальні польові географічні практики, які традиційно проходять на Побужжі, заході та півдні України. Побачити відеоролик про мандрівку студентів Західною Україною у межах комплексної фізико-географічної практики.

Учасники заходу активно спілкувалися, учні актуалізували свої знання з географії та англійської мови, висловили думки за темою зустрічі, поділитися враженнями. у підсумку зазначили, що навчання за ОП “Середня освіта (Географія та Мова і література (англійська))” забезпечує досить незвичне, але надзвичайно цікаве поєднання спеціальностей і розширює перспективи для професійної реалізації випускників.

P1150157P1150177P1150186P1150189P1150193P1150201P1150207P1150216P1150232P1150234P1150266P1150271

Інформацію надано кафедрою природничих наук і методик їхнього навчання