26 квітня 2023 р. в 503 аудиторії викладачі і співробітники кафедри природничих наук і методик їхнього навчання провели для студентів факультету математики, природничих наук та технологій фізичну вікторину «Цікава фізика в дослідах».

фото 1фото 2

Учасникам пропонувалося на основі демонстрації ряду експериментів перевірити своє розуміння фізичних явищ. Демонстраційні досліди були підготовлені під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Олександра Чінчоя.

фото 3

Доценти Олександр Чінчой, Олег Волчанський і завідувач кабінету Наталія Донець демонстрували студентам досліди з механіки, молекулярної фізики й електродинаміки.

фото 5фото 6

Майбутнім учителям було запропоновано перевірити свої знання, самостійно провівши письмовий аналіз фізичних процесів, які лежать в основі того чи іншого явища.

Активну участь у  проведенні дослідів взяли також студенти 3-4 курсів спеціальності Середня освіта (Фізика).

фото 8фото 9фото 10

Повідомлення підготував доцент кафедри природничих наук і методик їхнього навчання Олег Волчанський