У вівторок 25 квітня відбулася екскурсія до лабораторії програмування мікроконтролерів та робототехніки. Завітали учні з Комунального закладу “Фортечна гімназія Кропивницької міської ради” разом з вчителем Тетяною Прядун, випускницею факультету математики, природничих наук та технологій.

Екскурсію провели завідувачка кафедрою  Світлана Шлянчак і викладачка Людмила Ганенко.

Студенти спеціальностей Середня освіта (Інформатика) та Комп’ютерні науки демонстрували власні проєкти: Андрій Ткаченко, Сергій Котельніков, Наталія Черненко, Максим Мелешко. Для учнів провели майстер-клас, де кожен учасник працював з мінікомп֦’ютером Micro:bit, зокрема написали код та запустили його на виконання.

Для підвищення мотивації школярів до вивчення робототехніки кафедра інформатики та інформаційних технологій планує надалі здійснювати такі заходи систематично.

Запрошуємо на навчання усіх бажаючих! Ви отримаєте сучасні знання і навички з електроніки та робототехніки, програмування мікроконтролерів і станете фахівцем у галузі Інформаційних технологій!

DSC 0197P1140202P1140209P1140214P1140245P1140256

Інформацію надано кафедрою інформатики та інформаційних технологій