Цього року тиждень факультету математики, природничих наук та технологій розпочався дуже енергійно!
Студенти факультету показали, що їм під силу не лише підкорення природничих наук, математики, ІТ сфери, але й спортивні вершини.
До змагань із шахів і шашок долучилися студенти, випускники, викладачі факультету та їхні діти, а також учні Ліцею «Науковий». Організатором і суддею змагань була Юлія Ковальова, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи ЦДУ.
Гра в шахи та шашки – це цікава розвага і спосіб розвивати мислення, логіку та творчість. Учасники змагань мали можливість не лише позмагатися за перемогу, але й показати свої знання та навички у грі.
Схожі заходи сприяють розвитку спортивного духу, підвищенню самооцінки й розвитку почуття товариства, розширення кола знайомств з-поміж учасників.
Змагання з шахів і шашок позитивно впливають на всіх учасників і допомагають їм розвиватися в різних сферах змагального й інтелектуального виду спорту.
Серед наймолодших учасників шахового турніру варто відзначити Назара Онойка, який попри свій юний вік виграв декілька партій поспіль.
Оголошення переможців змагань із шашок та шахів заплановане на початок травня.
Цього дня на факультеті математики, природничих наук та технологій відбувся турнір з волейболу «Студент – Викладач – Випускник».
Для проведення змагання з волейболу було сформовано компетентне журі, яке очолив Сергій Мішин, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи.
У змаганнях узяли участь 4 команди:
- 3 студентські команди («Волейболісти», «Dream Team», «С++»);
- 1 команда викладачів та випускників «Викладачі».
Змагання були захопливими, всі команди показали дуже високий рівень гри. В результаті підсумків змагань перемогу здобула команда «Викладачі». Переможцям вручили грамоту та кубок.
Усі учасники змагань були задоволені результатами, виявили великий ентузіазм та спортивний дух. Такі змагання допомагають студентам і викладачам більше пізнавати один одного, спілкуватися у позаурочному просторі, що сприяє загальному розвитку та єднанню колективу.
Інформацію підготували голова студради Дар’я Решетнікова та заступник декана Олена Трифонова