30 березня 2023 року на базі кафедри математики і методики її навчання відбулося чергове засідання науково-методичного семінару «Актуальні проблеми навчання математики, інформатики та економіки».

Учасниками семінару були члени кафедри математики і методики її навчання та близько 20 вчителів математики з різних областей України.

Учасників семінару «Актуальні проблеми навчання математик, інформатики та економіки» привітала голова засідання семінару завідувачка кафедри математики і методики її навчання, доктор педагогічних наук, доцент кафедри математики і методики її навчання Юлія Володимирівна Ботузова.

Спікером засідання семінару стала доктор філософії з Прикладної математики, старший викладач кафедри математики і методики її навчання Марія Валентинівна Луньова.

Насамперед М.В.Луньова окреслила та детально охарактеризувала широкий спектр можливостей розв’язування прикладних задач в системі комп'ютерної алгебри Maple.

Далі спікер розглянула прикладну задачу та продемонструвала комп’ютерну реалізацію її розв’язання в системі комп'ютерної алгебри Maple.

Марія Валентинівна узагальнила розглянутий матеріал та продемонструвала схематично алгоритм розв’язування прикладних задач та їх комп’ютерної реалізації в системі Maple.

Наступна частина виступу була присвячена розгляду усіх етапів розв’язування прикладної задачі з громіздкими математичними перетвореннями та демонстрації можливостей реалізації її розв’язання в системі комп'ютерної алгебри Maple.

Доповідь Марії Валентинівни Луньової викликала жваве обговорення серед учасників семінару. Насамкінець були окреслені перспективи застосування  системи комп'ютерної алгебри Maple в шкільній практиці навчання математики.

Учасники семінару висловили вдячність спікеру сьогоднішнього засідання науково-методичного семінару, а голова засідання семінару Юлія Володимирівна Ботузова запросила усіх зацікавлених та бажаючих на наступне засідання науково-методичного семінару «Актуальні проблеми навчання математики, інформатики та економіки» 27 квітня 2023 року.