Під час канікул студенти та викладачі кафедри природничих наук і методик їхнього навчання активно займалися науковою роботою та професійним зростанням: проходили міжнародне стажування, підвищували кваліфікацію, писали роботи на другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, статті в наукові журнали та збірники наукових праць, а також брали участь у ряді Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних он-лайн конференціях.

26 січня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція для науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти «Цифрова трансформація та диджитал технології для сталого розвитку всіх галузей сучасної науки і практики» в рамках підвищення кваліфікації як складової навчання впродовж життя, яка проводилася на базі Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Польща) спільно з Державним біотехнологічним університетом (Харків, Україна). Найкращі спікери ділилися досвідом підготовки здобувачів всіх рівнів вищої освіти з використанням сучасних педагогічних та інформаційних технологій. Від кафедри природничих наук і методик їхнього навчання взяли участь професор Дефорж Ганна Володимирівна та студентка IV курсу бакалаврату факультету математики, природничих наук та технологій спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) Халілян Каріне Едіківна з темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках біології в закладах загальної середньої освіти».

На конференції були присутні представники вищих навчальних закладів багатьох міст України. Теми доповідачів були актуальними, цікавими, корисними. Предметом обговорення були різноманітні теми, наприклад роль інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у навчанні протягом життя; інструменти підтримки фінансової стійкості бізнесу в повоєнний період; інтернет-платформи в навчанні; диджиталізація освітнього простору; антикризовий менеджмент закладу освіти в умовах окупації та блокади; роль інтерактивних платформ у формуванні інноваційних навичок здобувачів вищої освіти та ін. Багато доповідей було присвячено дистанційному навчанню, правилам використання цифрових інструментів для віддаленої роботи. Особливо цікавою для представників кафедри була доповідь про вирощування рослинних культур, дерев (кипарисових) на ділянці в Ломжі, з метою отримання біомаси для енергетичних цілей.

Конференція тривала більше 6 годин, була цікавою та змістовною. Кафедра природничих наук і методик їхнього навчання дякує організаторам, модераторам та всім доповідачам конференції та сподівається на подальшу співпрацю та реалізацію спільних проєктів з Міжнародною Академією Прикладних Наук в Ломжі (Польща).

3456789101112131516171819202122232425262728

Інформацію підготували професор Ганна Дефорж та студентка IV курсу бакалаврату Каріне Халілян.