24 січня 2023 року в актовій залі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулось вручення дипломів магістрам факультету математики, природничих наук та технологій.

Вручення дипломів з відзнакою відбувалося за участі ректора університету професора Є.Ю.Соболя.

Всіх випускників вітали декан доцент Т.В.Фурсикова та завідувачі кафедр.

Самі магістри щиро дякували викладачам за знання та за всі проведені разом роки.

Шановні магістри! Хай Ваша дорога життя буде легкою та цікавою, сповненою захоплюючих пригод, неймовірних відкриттів і неперевершених звершень. Натхнення Вам, наполегливості, професійних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Безмежно дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та провести захід!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

DSC 0583DSC 0616DSC 0624 V3B9D1 V7D941 VDAF61 VIBER1 VIBER2 VIBER3 VIBER4

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/14-PM9Dc5pS5Ev1DmEj_dyb5FOCFTzZm2?usp=share_link