20  та 27 грудня на факультеті математики, природничих наук та технологій відбулися традиційні атестаційні заходи випускників-магістрів спеціальності 122 “Комп'ютерні науки”: комплексний екзамен з комп'ютерних наук та захист кваліфікаційних робіт.

Виконання випускної кваліфікаційної роботи студента є завершальним етапом освітньої програми, ефективною формою перевірки знань студента, його творчої і практичної підготовленості до практичної і аналітичної роботи, важливим засобом доведення досягнутого фахового рівня в обраній галузі знань.

Комісією було розроблено процедуру дій з використанням електронних ресурсів Google Meet та змішаним форматом засідання приймальної комісії у аудиторії 205.

Випускники магістратури успішно пройшли екзамен та захист, продемонструвавши необхідний рівень сформованості фахових компетенцій. Кваліфікаційні роботи стосувались різноманітних напрямків ІТ галузі: розробка систем керування, серверних додатків, комп’ютерного моделювання.

рис1рис 2рис 3

Колектив кафедри інформатики та інформаційних технологій вітає своїх випускників з успішною атестацією!

Інформацію підготувала доцент кафедри інформатики та ІТ О.В.Присяжнюк