23 вересня 2022 року на базі відпочинку «Буревісник» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, відбувся захід для студентської молоді "Студмісто 2022 осінь" – всеуніверситетський квест-знайомство з першими курсами.

Команда факультету математики, природничих наук та технологій була представлена першокурсниками від кожної спеціальності.

Захід розпочався з привітання всіх учасників команд та веселої руханки.

А далі учасників заходу чекали захопливі завдання квесту-орієнтування "Step by step" та змагання з волейболу. Всі учасники змагань проявили винахідливість та кмітливість, спритність та швидкість, командний дух та жагу до перемоги.

Квест передбачав виконання передбачених організаторами завдань

89101112131415161718192021222324252627

Спортивний дух сильно відчувався і на майданчику з волейболу.

Після проходження смуги перешкод студенти-першокурсники втомлені, але задоволені собою від повністю виконаної програми почали готуватися до музичної частини заходу.

Виступи студентів факультету були блискучі: спільно виконана пісня «Червона рута» та презентований вірш «Ти знаєш, що ти – Людина» Василя Симоненка нікого з присутніх не залишили байдужим.

Далі студентів чекав смачний обід, який ставав ще смачнішим у дружній компанії.

І нарешті найвідповідальніша мить – нагородження переможців та отримання призів! Команди факультетів отримали свої нагороди з рук ректора університету доктора юридичних наук, професора Є.Ю.Соболя.

У скарбничці факультету математики, природничих наук та технологій ІІІ місце у волейболі та переможне І місце у квесті.

Вітаємо наших першокурсників!

Дякуємо нашим студентам-організаторам, які приклали багато зусиль, щоб це свято запам’яталося нашим першокурсникам.

Інформація надана студрадою факультету та заступником декана О.М.Трифоновою