20 вересня 2022 року голови студентських рад факультетів зустрілись з ректором університету – доктором юридичних наук, професором Євгеном Юрійовичем Соболем. Від факультету математики, природничих наук та технологій на зустрічі була присутня голова студентської ради Решетнікова Дар’я.

Під час зустрічі говорили на важливі теми, які дуже цікавлять студентів: особливості освітнього процесу, стипендії, дозвілля, гуртожитки, інклюзія в закладі. Ректор відповів на всі поставлені питання та повідомив про те, що університет перейменували, нова назва – Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Також говорили та планували майбутні заходи. Зустріч пройшла результативно. Студенти проявляють активність у питаннях організації навчання та дозвілля, а ректор підтримує цю позицію.

Інформація надана студрадою факультету та заступником декана О.М.Трифоновою