Ось і настає вирішальний етап в історії факультету математики, природничих наук та технологій. Завершують свою підготовку студенти першого випуску спеціальності Професійна освіта (Комп’ютерні технології) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

13 травня 2022 року після опанування повного курсу методики професійного навчання (спеціалізація: комп’ютерні технології) та проходження педагогічної практики студенти груп КТ18Б та КТ19Бс презентували свої курсові роботи з методики професійного навчання.

Крім членів комісії (д.пед.н. М.І.Садовий, к.пед.н. Д.В.Соменко, д.пед.н. О.М.Трифонова), на захист були запрошені викладачі кафедри теорії та методики технологічної підготовки та безпеки життєдіяльності: д.пед.н. Л.О.Чистякова та к.пед.н. О.М.Щирбул. Присутні високо оцінили науковий рівень та практичне значення презентованих результатів досліджень. Особливої уваги заслуговують роботи:

• Головченко Вікторії Юріївни, студентки групи КТ19Бс, тема роботи «Проектування занять зі спецдисциплін з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (за спеціалізацією)»;
  • Кас’янової Юлії Ігорівни, студентки групи КТ19Бс, тема роботи «Інтеграція теоретичного і виробничого навчання в процесі професійної підготовки фахівців (за спеціалізацією)»;
  • Недвиги Мар’яни Петрівни, студентки групи КТ19Бс КТ19Бс, тема роботи «Розвиток технічного мислення здобувачів освіти у процесі професійного навчання».

Кафедра теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності вітають студентів з черговим етапом їхнього фахового становлення та бажають успіхів на державній атестації.

Інформацію підготували д.пед.н. М.І.Садовий, к.пед.н. Д.В.Соменко, д.пед.н. О.М.Трифонова