Студенти груп ІНФ18Б та МІ18Б пройшли свою першу виробничу практику у школі. Майбутнім учителям була надана можливість проходити практику в очній або змішаній формі. Ті студенти, хто висловив бажання проходити практику очно, були розподілені у школи міста та області. Незважаючи на обставини, в яких вони опинилися, усі студенти гідно виконували свої обов’язки: відвідували та проводили дистанційні уроки, допомагали вчителям у підготовці та перевірці завдань, підтримували зв’язок зі своїми учнями, аналізували методичні розробки, нормативні документи. Після закінчення практики студенти надали грамотно розроблені конспекти уроків і, що дуже важливо, посилання на власні відеоуроки. Таке завдання було запропоновано вперше і вдало виконане. У звітах майбутні фахівці щиро поділилися своїми враженнями про практику, про емоційний стан, в якому їм доводилося перебувати, про підготовку до занять, яка переривалася повідомленнями про повітряну тривогу. Можна стверджувати, що всі задачі, які були поставлені на час практики, виконані успішно.

вiдеоурок Лес кiв7 клас IНФОРМАТИКА Blurвiдеоуроквiдеоурок Попруга

Підготувала:  канд.  пед. наук, доцентка О. В. Рєзіна