111 березня 2015 року у науковій бібліотеці КДПУ ім. В.Винниченка у межах святкування Шевченківських днів відбувся традиційний конкурс декламаторів поезій Тараса Шевченка, в якому взяла участь студентка 11 групи фізмату Турчина Ольга.  Представники більшості факультетів університету демонстрували виразне читання поезій Тараса Шевченка.

Особливість цьогорічних творчих змагань декламаторів - в оновленому і незалежному суддівстві. Членами журі були лауреат багатьох всеукраїнських конкурсів Микола Барабуля, поет-перекладач творів Шевченка, колишній випускник університету Валерій Корнієць, переможець інститутського конкурсу читців у далекому 1964 році, тодішня студентка фізико-математичного факультету, а тепер працівник навчального відділу Надія Дубіна.

Серед учасників конкурсу були студентка факультету мистецтв Ксенія Ноговіцина, майбутній журналіст Артем Луценко та інші студенти, які зачарували присутніх своїм декламаційним мистецтвом. Треба відзначити, що серед справжніх «професіоналів» з виразного читання досить гідно виступила наша Ольга Турчина. Як результат – почесне ІІІ місце. Вітаємо переможницю!