19 лютого 2022 року на кафедрі інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища Комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» обговорено освітньо-професійну програму спеціальності Професійна освіта (Комп'ютерні (Цифрові) технології). В обговоренні брали участь А. А. Дробін – кандидат педагогічних наук, старший викладач; С. М. Єфіменко– кандидат педагогічних наук, старший викладач; М. І. Садовий – доктор педагогічних наук, професор;Д. В. Соменко– кандидат педагогічних наук, старший викладач.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що освітньо-професійна програма має достатній рівень забезпеченості навчально-методичною документацією та матеріалами.Програма може бути використана в освітньому процесі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для підготовки здобувачів вищої освіти.Серед побажань – диференціювати дисципліни блоку програмування, відокремивши прикладне та Web-програмування, й підсилити їх теоретичним компонентом з основ алгоритмізації.

Дробін