17 лютого група забезпечення освітньої професійної програми спеціальності 015 Професійна освіта (Комп'ютерні (Цифрові) технології) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зустрілася зі стейкхолдерами в Кропивницькому вищому професійному училищі. У ході дискусії, учасниками якої були директор училища О. Рацул, викладач Д. Божора, майстер виробничого навчання Н. Лисенко, доцент О.Трифонова, старший викладач О. Щирбул, професор М. Садовий, були обговорені компетентності ОПП та навчальний план спеціальності. Серед побажань – збільшити кількість кредитів на вивчення практичної складової фахових дисциплін, а також кредитів виробничої практики, посилити методичну спрямованість фахових дисциплін.