На початку лютого відбулася зустріч студентів групи ІНФ18Б з учителем математики вищої категорії, учителем-методистом ліцею «Науковий» Л. І. Яременко. На зустрічі була присутня куратор групи, гарант освітньої програми «Середня освіта (Інформатика та Математика)» О. В. Рєзіна.

Гостя розповіла студентам про особливості зовнішнього незалежного оцінювання з математики, зокрема про цілі та функції ЗНО, історію його становлення в Україні, структуру відомств, що забезпечують процедуру перевірки знань.

Учитель детально прокоментувала кілька прикладів із ЗНО попередніх років. Також доповідачка торкнулася теми експертної оцінки відеоуроків з математики, наголосивши на тому, що перед оприлюдненням такого контенту його необхідно перевіряти на відсутність помилок.

Поради та рекомендації вчителя-практика виявилися дуже слушними, адже найближчим часом студенти йдуть на виробничу педагогічну практику, у ході якої створюватимуть відеоуроки.

Теми, порушені на зустрічі, є надзвичайно актуальними для студентів.

на заставкуp3