24 грудня 2021 року гаранти та розробники освітньо-професійних програм Середня освіта: Географія та Історія; Географія та Мова і література (англійська); Географія та Краєзнавчо-туристична робота бакалаврського та магістерського рівнів зустрілися зі стейкхолдерами. На зустрічі були присутні: Хлань Людмила Миколаївна – завідувач науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»; Павленко Світлана Олександрівна – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Кропивницький; Базеко Інна Мусіївна – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кропивницької міської ради Кіровоградської області; Черткова Наталія Сергіївна – завідувач науково-методичної лабораторії суспільствознавчих дисциплін КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»; Знахаренко Олександр Маратович – заступник голови громадської організації «Кіровоградська обласна організація роботодавців туристичних агентств, готелів та санаторно-курортних закладів», директор туристичного агентства «Райдо тур»; Тоток Тетяна Анатолівна – учитель географії комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»; Божко Наталія Василівна – учитель англійської мови КЗ «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького; Григоренко Валентина Анатоліївна – учитель англійської мови КЗ «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького; представники органів студентського самоврядування; студенти та випускники спеціальності 014.07 Середня освіта (географія).

Предметом обговорення стали пропозиції до проєктів ОПП для 2022 року вступу, що надійшли в ході громадського обговорення, яке тривало з 29 листопада по 24 грудня. Також учасники зустрічі окреслили перспективи розвитку спеціальності Середня освіта (географія) в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, розширення можливостей працевлаштування випускників тощо.

Стейкхолдери наголосили на актуальності, високому рівні розробки освітніх програм з географії, збалансованості їх структурно-логічних схем, конкурентоспроможності випускників на ринку освітніх та туристичних послуг. Висловлені рекомендації щодо вдосконалення освітніх програм обов'язково будуть враховані.

Щиро дякуємо колегам, роботодавцям, учителям-практикам, представникам органів студентського самоврядування за активну участь у розробці та вдосконаленні освітньо-професійних програм з географії.

11141618192021зображення viber 2021 12 24 15 32 19 049зображення viber 2021 12 24 15 32 20 116