П’ятого грудня 2021 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Учасників олімпіади гостинно приймала загальноосвітня школа №4.
Учням було запропоновано розв’язати ряд завдань із різноманітних тем шкільного курсу астрономії (сферична і практична астрономія, небесна механіка, астрофізика). При розв’язуванні багатьох задач учасникам також стали в нагоді знання з фізики та природознавства.
За результатами перевірки виконаних учнями завдань журі визначило переможців міського та учасників обласного етапу олімпіади.
Гідно виступила команда фізико-астрономічного гуртка нашого Наукового ліцею, яка посіла сім призових місць, а саме:
учень 9-го класу Михайло Скічко – диплом І ступеня (рекомендований до обласного етапу);
учениця 11-го класу Дар’я Семененко – диплом І ступеня (рекомендована до обласного етапу);
учень 10-го класу Дмитро Ситник – диплом ІІ ступеня;
учень 10-го класу Данило Московчук – диплом ІІ ступеня;
учень 11-го класу Ян Курзов – диплом ІІ ступеня;
учень 11-го класу Олександр Демченко – диплом ІІІ ступеня;
учень 11-го класу Микола Цертій – диплом ІІІ ступеня.
Тож вітаємо переможців олімпіади. Бажаємо учням подальших успіхів і творчих злетів і сподіваємось у майбутньому побачити їх у лавах студентів нашого університету.
Інформацію підготував доцент кафедри фізики, біології та методик їхнього навчання, керівник фізико-астрономічного гуртка КЗ «Ліцей Науковий» О.В.Волчанський