Пропонуємо оновлену інструкцію з підключення до наукометричних баз Scopus та Web Of Science з використанням корпоративних акаунтів ЦДПУ ім. В. Винниченка. Рекомендуємо аспірантам та іншим молодим дослідникам скористатися можливістю долучитися до провідних наукових видань.

І. Реєстрація корпоративного акаунта в Google

1.Відкрити браузер Chrome та обрати пункт меню Додати

2. Увести корпоративний логін, отриманий на пошту

3. Увести пароль, отриманий на пошту

1.3

4.Ви маєте новий акаунт в Google, наданий університетом. Цей акаунт має низку обмежень і призначений для наукової та освітньої діяльності.

ІІ. Реєстрація в наукометричній базі Scopus

1. Зайти на сайт https://www.sciencedirect.com/ та натиснути на кнопку Sign In

2. У вікні, яке з’явилося, обрати пункт реєстрації через організацію

2.2

3. У новому вікні ввести отриману/ий адресу пошти/ваш новий акант та натиснути Продовжити

4. Після цього перейти на свою корпоративну пошту та підтвердити доступ

2.4

5. У новому вікні, яке з’явилося, увести свої дані та придумати пароль. Пароль не повинен збігатися з вашим паролем акаунта. Натисніть кнопку Зареєструватися.

2.6

6. Вітаємо! У вас є акаунт в базі ScienceDirect. Під створеним акаунтом ви можете заходити в наукометричну базу Scopus.

2.6

ІІІ. Реєстрація в наукометричній базі Web Of Sciense

Реєстрація на платформі WebOfScience здійснюється ВИКЛЮЧНО з ПК, які знаходяться на території університету. Створений після реєстрації профіль ви зможете використовувати в будь-якому місці.

1. Заходимо на сайт https://www.webofscience.com/wos/woscc/basic-search та натискаємо кнопку Увійти

3.1

2. У новому вікні вводимо адресу вашої корпоративної пошти, створюємо пароль та заповнюємо інші поля. Натискаємо кнопку Реєстрація

3. Переходимо на свою електронну пошту та підтверджуємо свій акаунт

3.3

4. За своєю електронною адресою та паролем, створеним на кроці 2, заходимо в систему

3.4

5. Вітаємо! Ви маєте акаунт у наукометричній базі WebOfScience. Первинну реєстрацію здійснюємо в університеті, а далі використовуємо акаунт у будь-якому місці.

3.5

Матеріал підготував доцент Володимир Нарадовий